!

Fyll i det här fältet.

Hämtar...

MENY

SÖK

Styrelsen

Ordförande

Carl-Erik Persson

carl-erik@brfharspranget.se

Ledamot

Daniela Andersson

daniela@brfharspranget.se

Ledamot

Sonja Bergman

sonja@brfharspranget.se

Ledamot

Patrick Kornfalk

patrick@brfharspranget.se

Ledamot

Fredrik Buckard

fredrik@brfharspranget.se

Suppleant

Teodor Lagerqvist

teodor@brfharspranget.se

Suppleant

Maria Påfvelsson

maria@brfharspranget.se

 

 

Det går bra att kontakta styrelsen med frågor eller funderingar på styrelsen@brfharspranget.se eller genom att skriva ett meddelande i formulären nedanför.

Uppdaterad 2017-06-05 av Webbansvarig

Utskriftvänlig version