!

Fyll i det här fältet.

Hämtar...

MENY

SÖK

Styrelsen

Ordförande

Daniela Andersson

daniela@brfharspranget.se

Ledamot

Patrick Kornfalk

patrick@brfharspranget.se

Ledamot

Fredrik Buckard

fredrik@brfharspranget.se

Ledamot

Johan Martinsson

johan@brfharspranget.se

 

Suppleant

Teodor Lagerqvist

teodor@brfharspranget.se

Suppleant

Evelina Hessling

evelina@brfharspranget.se

Suppleant

Carl-Erik Persson

carl-erik@brfharspranget.se

 

 

Det går bra att kontakta styrelsen med frågor eller funderingar på styrelsen@brfharspranget.se eller genom att skriva ett meddelande i formulären nedanför.

Genom att skicka samtycker du enligt dataskyddsförordningen att dina personuppgifter behandlas på hemsidan. Så här behandlas dina personuppgifter.

Uppdaterad 2018-11-03 av Webbansvarig